sídlo pro OSVČ Praha

Virtuální sídlo vám usnadní administrativu

Většina podnikatelů absolvuje start své firmy s nízkou finanční rezervou, proto se nabízí hledat možnosti, kde co nejvíce ušetřit. Pochopitelně se úspory nesmí projevit v kvalitě nabízených produktů nebo služeb. 

Administrativní zázemí bez zbytečných starostí

Je dobré, když firemní záležitosti fungují bez vaší účasti, abyste se jako majitel mohl věnovat důležitějším činnostem. V dnešní době není potřeba si pronajímat speciální kancelář a platit asistentku jako svou zaměstnankyní, která za vás vyřídí vše během pracovní doby. Můžete využít sdílení kanceláří na atraktivních pražských adresách, přičemž nemusíte na dané adrese pobývat. Virtuální sídlo pro OSVČ Praha je vám k dispozici se všemi výhodami a zřízení zabere jen několik málo minut. Tento druh sídla budou hlavně vyhledávat podnikatelé se zaměřením na práci z domova, ale také ti, kteří často mění provozovnu, pracují v terénu a provozovna jim chybí, ale také všichni, kteří si z nějakého důvodu nepřejí uvádět sídlo s adresou svého bydliště. 

Virtuální kancelář s výhodami

Ve virtuálním sídle vám rovněž pomohou s organizováním administrativy. Pronájem sídla Praha poskytuje i kancelář, kde pronajímatel obstará správu a evidenci pošty. Klienti si zřizují dosílky pošty, nebo si nechávají poštu přeposílat, skenovat, zasílat mailem. Lze si vše vyzvednout i osobně po předem sjednaném termínu. Virtuální sídlo se poskytuje ve vlastních budovách, tudíž odpadnou platby za zprostředkování. Vyberete si kompletně vybavené kanceláře, zasedací místnosti a nechybí ani fungující recepce. Pronájem kanceláře v Praze je poměrně dost nákladné, proto se virtuální varianta stává velice oblíbenou. Díky tomu ušetříte finance i čas. Stačí si vybrat z aktuální nabídky na webových stránkách, kde si zvolíte nejideálnější lokalitu pro vaše účely. Neúčtují se žádné skryté poplatky, garantuje se stoprocentní spokojenost dosavadních klientů.

Sdílet článek