víno Old Porter

Víno Old Porter jako vánoční dárek

Milujete ten pocit, když domácností voní vůně vanilkových perníčků a venku padá sníh? Čas Vánoc rozsvítí oči nejen dětem, ale také dospělým. Pro mnohé je právě tato doba symbolem klidu, rozjímání a láskyplnosti. Nemusíte být přitom romantik, abyste si lámali hlavu nad tím, jaký vybrat dárek pod stromeček pro Vaše nejbližší.

Dárek, který pohladí po srdci

Vánoce jsou pomalu za dveřmi a nákupní střediska jsou plné tipů na vánoční dárky. Chybu však rozhodně neuděláte ani v případě, že se rozhodnete je objednat prostřednictvím internetu. Mnohé kamenné obchody dnes své zboží prodávají právě i přes e-shopy. Online nakupování se tak objede bez stresu a velkého spěchu. Potřebné můžete spojit s příjemným obzvlášť když si k tomu uvaříte oblíbený teplý nápoj. Vánoční dárek by měl být darován především z lásky. Pokud tomu tak je, pak udělá radost i sebemenší maličkost. Vždyť cílem Vánoc není vydat se ze všech úspor. Na druhou stranu, je-li vánoční dárek originální, získáte u obdarovaného velký obdiv.

Víno Old Porter jako dárek

Při výběru vánočního dárku se nemusíte omezovat pouze na hmotné dárky, ale můžete darovat také něco dobrého na zub. Jedinečným tipem je španělské víno Old Porter. Víno www.oldporter.cz pochází z vinařství založeného před více než sto lety. Vinařství zpracovává především odrůdu Pedro Ximénez, z kterého vznikají skvělá sladká i suchá vína. Vína z tohoto vinařství jsou vysoce ceněna na světové úrovni. Old Porter pink je sladké růžové víno na bází odrůdy Pedro Ximénez vyrobený speciální a ojedinělou technologií Rose. U vína si zamilujete růžovou zářivou barvu s jasnými odlesky. Pro víno je charakteristická vůně nazrálých malin a brusinek. Hřejivé tělo s komplexním aroma sušeného ovoce se snoubí s jemnou kyselinkou a delikátní sladkostí. Lahodnost tohoto skvělého španělského vína ucítíte na patře. Víno můžete nabídnout hostům před konzumací jídlo jako aperitiv i jako digestiv naopak po konzumaci večeře či obědu. Víno se hodí ke sladkým pokrmům.