Vánoční dárky: Čím oslnit svou ženu?

Vánoce jsou svátky klidu, míru a rodinné pohody, a tak by to mělo zůstat. Ale i přes tento předpoklad se v mnohých z vás hromadí stres a nervozita spojená s nakupováním vánočních dárků. Ideální je nakupovat dárek pro ženu s předstihem a vyhnout se tak stresu. Ale kdo by měl myšlenky na Vánoce už v září? Patříte-li mezi muže preferující nákup dárků na poslední chvíli i na úkor stresu, máme pro vás několik tipů, čím oslnit svou drahou polovičku.

Luxusní spodní prádlo

Ať už se vaše partnerka věnuje jakémukoliv povolání, věřte, že chce být v každé situaci svůdná, sexy a tajemná. Tento pocit vaší partnerce navodí luxus v podobě punčoch a korzetů. Velmi oblíbenými kousky jsou od celosvětově proslulé návrhářky Dity Von Teese. Jediné, co potřebujete znát pro nákup luxusního prádla, je velikost.

Pokud však nemáte dostatek peněžních prostředků, nevadí, můžete zavítat i do některého z levnějších obchodů, jako je Agent Provocateur či Intimissimi a podobně. Rády vám v kamenných obchodech prodavačky s výběrem prádla poradí.

Pleťová kosmetika Dior

Velmi oblíbenou kosmetikou mezi ženami je značka Dior. Ale výběr té správné kosmetiky je nelehký úkol. Jestliže víte, jaký typ pleti má vaše partnerka, určitě snadno vyberete. Pokud však neznáte tuto skutečnost, volte spíše univerzální pleťovou kosmetiku.

Na předních příčkách v oblíbenosti se objevuje pleťový krém Dior Capture, který je pro všechny typy pleti. Malý luxusní kelímek má osobité kouzlo. A až vaše partnerka otevře takový dárek pod stromečkem, bude nadmíru spokojená.

Chanel No. 5

Chcete-li vsadit na klasiku, pak kupte Chanel No. 5. Tento parfém pořídíte v každé parfumerii a stále se řadí mezi originální dárky. Chanel No. 5 potěší každou ženu, která chce podtrhnout ženskost a osobitý styl. Tento parfém se však nehodí k dívkám.

Naštěstí, v České republice existuje spousta parfumerií, které jsou na každém kroku. Můžete navštívit Sephoru, Fann či Maionnaud – všude v těchto parfumeriích seženete Chanel No. 5. Takovým dárkem zaručeně svou partnerku oslníte.

Romantická cesta do Paříže

Pokud chcete opravdu zazářit, zapomeňte na hmotné dárky a zaměřte se na zážitky. Objednejte zájezd do vánoční Vídně, nebo si vychutnejte procházku pod nebesky osvětlené Champs-Elysées v Paříži. Ne nadarmo se říká, že je Paříž romantické město.

Pokud vás ani jedna z těchto nabídek nezaujala, pak se podívejte ještě na poukazy, například na akrylové nehty. Takový dárek rozhodně nezklame. Jestliže je vaše žena kuřačka, nabízí se vám elektronická cigareta. Zapojte svou fantazii! Nebo navštivte autobazar a kupte jí auto.

Sdílet článek