Vánoce se blíží. Už jste přemýšleli nad dárky pro ženy?

Vánoce jsou sice až za tři měsíce, ale to uteče jako voda. Ani se nenadějete a bude Štědrý den, k večeři kapr, ozdobený stromek a pod ním spoustu dárků. Už jste přemýšleli, co koupíte své drahé polovičce k Vánocům? Čím ji tentokrát překvapíte? Jestliže vám už dochází vlastní nápady, inspirujte se v našem článku. Dáme vám skvělé tipy na dárky – od zážitků až po kuchyňskou výbavu. Stačí vědět, jaké má vaše žena koníčky, ba dokonce i sny.

Nejoblíbenější dárky pro ženy

Pokud budete hledat dárky pro ženy, které kupují jiní muži svým partnerkám, pak se jedná o dárkové poukazy do kosmetiky, na gelové nehty, ba dokonce i na wellness pobyt. Ale někteří muži vsadí na klasiku a koupí své manželce raději parfém, který jí kupují každý rok, než aby vymysleli něco nového. Odlište se, buďte originální a vyberte takový dárek, který ženu překvapí, potěší, možná i zaskočí. Dárky pro ženy jsou rozmanité a vybrat můžete z relaxačních i adrenalinových zážitků, nebo můžete sáhnout po kvalitním kuchyňském nádobí.

Zážitky všeho druhu

Jestliže je vaše žena akční a vyhledává adrenalin, akci a vzrušení, zavítejte mezi zážitky. V pestré škále zážitků najdete tandemový seskok padákem, bungee jumping, jízdu na vodních lyžích a milovnice zimních sportů rády vyzkouší jízdu na vodním skútru. Pokud je ale vaše drahá polovička právě opačné povahy a raději volí odpočinek a relaxaci, pak i pro ni jsou připraveny zážitky. Můžete jí zakoupit poukaz na masáže všeho druhu – od thajských, přes havajské, až po medové. Masáže uvolní tělo, odbourají stres a přivedou na jiné myšlenky.

Pro kuchařku volte titanové nádobí

Jestliže jste ale zatím nenarazili na takový dárek, který by vaši partnerku nadchl, pak se možná titanovým nádobím trefíte do černého. Titanové nádobí je ideálním dárkem zejména pro milovnice vaření. Některá žena vaří z povinnosti, jiná tím žije. Patří-li vaše manželka do té druhé skupiny, určitě ocení další pomocníky v kuchyni – kvalitní, ručně lité titanové nádobí, které už vydrží desítky let. Konečně může své staré nádobí, na kterém se jídlo připaluje, vyhodit.

Ale můžete koupit i praktické dárky. Jestliže někdo kouří elektronickou cigaretu, můžete jako dárek koupit e-liquid, což je tekutá náplň do e-cigaret.

Tyto dárky, které jsme vám v článku uvedli, můžete své ženě koupit nejen na Vánoce, ale také v den jejich narozenin či k vašemu výročí.

Sdílet článek