Udělejte si pohodlí ve svém autě

Je na vašem autě znát, že už nepatří mezi nejnovější modely, ale přesto jste s ním spokojeni a neradi byste se s ním loučili? Nezoufejte, alespoň není lákadlem pro zloděje a vy si můžete interiér upravit dle vlastních představ. Můžete si vybrat autopotahy univerzální nebo autopotah určený speciálně pro model vašeho vozu. Záleží také jen na vás, zda si vyberete autopotah jen pro řidiče, řidiče a spolujezdce nebo na všechna sedadla.

U žádného univerzálního autopotahu nechybí seznam modelů, pro které je daná řada vhodná a informace jak potah správně udržovat. Autopotah může být také inspirací na koupi vánočního dárku. Každý řidič vám potvrdí, že při dlouhém sezení za volantem dochází k přetížení páteře. Proto bolesti zad patří mezi nejčastější zdravotní problémy řidičů. Každého řidiče potěšíte masážním autopotahem. Komfort jízdy můžete zvýšit také vyhřívaným autopotahem, který jednoduše připevníte na stávající autopotah a tak si jej mohou řidič se spolujezdcem podle potřeby jednoduše měnit.

Před blížící se zimou také zvažte výměnu autokoberců, zejména pokud máte dosud látkové koberce. Kvůli praktičnosti se na zimu jednoznačně více hodí koberce gumové. Širokou nabídku autokoberců najdete na stránkách www.vopi.cz/autokoberce/Autokoberce jsou tvarovány přesně podle modelů jednotlivých vozů, máte tak jistotu, že do vašeho interiéru správně padnou a zajistí maximální ochranu vozidla.

Vybrat si můžete koberce bez okraje nebo koberce s okrajem vysokým 28mm. Výhodou gumových koberců je především snadná údržba. Zatímco látkové koberce v sobě zadržují vlhkost, z gumových koberců rozbředlý sníh jednoduše vylijete a necháte je uschnout. Problém není sehnat ani autokoberce a autopotahy do kamionu nebo dodávky. Nabídka autokoberců nezapomíná také na prostory kufru, který je taktéž potřeba chránit před znečištěním.