Účinky ajůrvédské masáže Praha

ajůrvédská masáž Praha

Nepřipadáte si v poslední době ve své kůži a sužují Vás zdravotní potíže? Zastavte se na chvíli a hoďte veškeré starosti za hlavu. Třebaže je to pro danou chvíli nepředstavitelná myšlenka, vězte, že většina našich zdravotních i psychických problémů souvisí se stresem, kterému se každý den poddáváme. Zbavit se psychické zátěže Vám může pomoci Centrum trvalého zdraví Cordeus, které je odborníkem na ajůrvédskou masáž Praha a zaměřuje se rovněž na zdravou výživu Praha.

Jak probíhá ajůrvédská masáž

Ajůrvédská masáž Praha má stejně jako řada jiných masáží relaxační a terapeutický účinek. Ajůrvédská masáž je součástí tradičního očistného, detoxikačního a revitalizujícího programu zvaného pančkarma. Ajůrvédské masáži se často přezdívá rovněž Abhyanga. Při této masáži masérky tělo rytmicky masírují za pomoci velkého množství teplého verbálního oleje. Zatímco u jiných masáží se používá pohybu zvaného hnětení a přílišného tlaku, ajůrvédská masáž je velmi jemná a citlivá. Bližší informace o provádění ajůrvédské masáže si můžete nastudovat zde www.cordeus.cz/sluzby/pece-o-telo-fyzioterapie/masaze/indicka-ajurvedska-masaz/.

Účinky ajůrvédské masáže

Účinky masáže jsou dány přesně vedenými tahy, protahováním a přetáčením. Díky těmto pohybům jsou stimulovány významné body na lidském těle. Zároveň dochází k promasírování všech svalů a kloubů. Ajůrvédské masáže staví na individualitě každého jedince, proto před masáží ajůrvédský masér zjistí konstituici masírovaného člověka a na základě zjištěných výsledků zvolí vhodnou kombinaci oleje a bylin. Právě tento menší test zajistí, aby se po absolvování masáže dostavily maximální výsledky. Za pomoci ajůrvédské masáže dochází k uvolnění svalové tkáně, pocitu pohody a relaxace. Masáž připívá také k nastartování správné činnosti cévního a lymfatického systému, který z těla vyplaví veškeré nežádoucí toxické látky.