Tipy na originální dárky pro pány

koloběžka

Obdarovávat muže bývá často pořádný oříšek. Také vás už omrzely papuče, ponožky, kravata a dárkové koše? Buďte originální! Soustřeďte se na jedinečné dárky, jež jsou vyráběny přesně pro slavnostní příležitosti a hodí se skutečně každému. Dalším plusem je univerzálnost dárků, jež potěší v každém věku. Představujeme vám pár tipů na skvělý dárek k narozeninám, pod stromeček anebo třeba k výročí.

Alkohol nikdy neurazí

Kdo by pohrdnul sklenkou kvalitního alkoholu? Ať už se rozhodnete pro opravdu kvalitní rum, prémiovou značku koňaku či whisky, nikdy nešlápnete vedle a to ani v momentě, že chcete alkoholem obdarovat nepijáka. Ten určitě ocení luxusní balení i obsah láhve, jenž otevře během slavnostní události a významného okamžiku. Mohou to být například křtiny, zásnuby, výročí anebo v nejhorším případě i samotný rozvod.

Jestliže máte pocit, že obdarovávaný raději než popíjení ocení výlet do přírody, vybavte ho dalekohledem. Kvalitní turistický dalekohled je vyroben z odolných a stálobarevných materiálů, jež se dobře ošetřují. Přitom jeho hlavní funkce využijete po celý rok, na sněhu i během vysokých teplot. Pozorovat smíte přírodní úkazy, živočichy, flóru i památky z větší dálky.

Pěstujte zdravého ducha v těle

Kro někoho recese, pro jiného životní styl aneb sport hýbe Českem. Chcete také podpořit sportovního ducha u obdarovaného pána? Pak mu pořiďte dvoukolák a nemusí to být rovnou kolo. Jak se vám líbí třeba koloběžka? Je moderní, stylová, skladná, jednoduchá na ovládání a naučit se na ní je velmi snadné. S koloběžkou zažijete spoustu legrace, vydáte se na čerstvý vzduch, projedete upravené cyklostezky a navíc uděláte něco pro své tělo. Takový dárek potěší skutečně každého. Jestliže dáváte přednost klasice, zapomeňte na alkohol, sportovní náčiní i výbavu do hor a směřujte spíše k elektronice. Dnešní vychytávky od předních výrobců slibují relaxaci během hektického pracovního dne, usnadnění práce i navození správné atmosféry.