Tibetská masáž je pro ženu jako stvořená

Jedním z nejstarších léčebných postupů je tibetská masáž. Je vhodná pro ženy, které mají sedavé zaměstnání, bolesti kloubů či krční páteře. Také mnohé ženy ocení, že je tibetská masáž skvělou prevencí proti celulitidě. Chcete-li své partnerce udělat opravdovou radost, zvolte jako dárek pro ženu poukaz na tibetskou masáž. Pojďme se podívat, jak tibetská masáž probíhá.

Tibetská masáž je účinná metoda, jak obnovit energii a udržet si tělesnou rovnováhu. Jak už samotný název napovídá, tato masáž má své kořeny v Tibetu. Je skvělým léčebným prostředkem pro mnoho tělesných i duševních potíží. Ať už má vaše partnerka fyzické problémy, nebo se každodenně vystavuje stresu, pak je pro ni tibetská masáž jako stvořená. Tato masáž může být jak silná, tak i jemná, záleží na požadavcích klientky.

Tibetská masáž má skvělé účinky na lymfatický systém. Používají se aromaterapeutické olejíčky, které tělo zbavují toxinů a vyhlazují pokožku. Celá masáž trvá hodinu.

Někomu pomáhá adrenalin

Jestliže však vaše žena preferuje spíše akci a vzrušení, pak jsou pro ni vhodné spíše adrenalínové zážitky. Mnohé ženy se odreagují od stresu právě adrenalinem. Přijdou tak na jiné myšlenky, odpoutají se od stereotypního života a své povinnosti přesunou na druhou kolej.

Velmi oblíbeným adrenalinovým zážitkem mezi ženami je tandemový seskok padákem. Najděte tedy ten správný dárek i pro vaši partnerku. Preferuje odpočinek pod rukama profesionálního maséra, nebo si raději skočí tandem?

Sdílet článek