výroba světelné reklamy

Světelnou reklamou o sobě dáte vědět

Venkovní reklama má za sebou poměrně dlouhou historii. Začalo to vývěsními štíty na domech ve středověku a pokračuje až do současnosti světelnou reklamou. Díky ní je možné upoutat pozornost kolemjdoucích a zvýšit zisky, což je ostatně i cílem použití reklamy. Nezapomeňte, že kdo chce vydělávat, musí být vidět!

Reklama jako dobrá investice

Kromě lepších zisků hraje reklama do značné míry roli i ve zlepšení image značky, produktu nebo služby. Čím kvalitněji je reklama provedená, tím lépe působí na upevnění pověsti firmy. Světelná reklama se prezentuje hlavně vizuálně, působí na zrakové vjemy cílové skupiny. I proto by měla být provedená esteticky tak, aby vytvářela kladné dojmy. Negativní reklama je sice také reklamou, ale v případě světelné reklamy není právě krokem správným směrem. 

Co všechno patří do oboru světelné reklamy?

Jde hlavně o reklamní tabule a světelné boxy, 3D reklamu, písmena a loga nebo světelné výstrče, jež se připevňují na fasády firemních budov, obchodů a podobně. Pokud chce firma investovat své finance dobře, určitě uvažuje nad tím, komu zadá zakázku na výrobu reklamy. Společnost RAVAFOL působí v oblasti reklamy na českém i slovenském trhu již patnáct let. Za tu dobu nasbírala dostatek zkušeností, které zúročuje v práci pro prestižní značky jako jsou Planeo Elektro a DM drogerie. Firma se tedy zdá být vhodnou volbou, aby výroba světelné reklamy dopadla na výbornou.

Proč si vybrat právě RAVAFOL?

Vzhledem k tomu, že společnost RAVAFOL používá kvalitní materiály, může se zákazník spolehnout na vysokou svítivost reklamy i její dlouhou životnost, což jsou ostatně ty nejdůležitější vlastnosti, které by vedle estetické stránky měla správná reklama mít.

RAVAFOL nabízí komplexní služby začínající návrhem světelné reklamy, pokračují jeho vizualizací, a dále pak výrobou a montáží na dané místo. Firma nabízí vlastní výrobní technologie i know-how a pojištění až do výše 8,5 milionu korun.

Sdílet článek