Servis počítačů

servis pc brno

Pro toho, kdo pracuje každý den na počítači, není právě nejpříjemnějším okamžikem, když zjistí, že jeho pracovní nástroj nefunguje tak, jak by potřeboval. Co nyní? Situaci vyřeší pouze zásah odborníka, jenž se podívá na zoubek zlobivého PC i notebooku.

Odborný servis v Brně

Právě pro takové chvíle je dobré vědět na koho se obrátit. Service PC Brno jednou z firem, která se opravám počítačové techniky věnuje. Své odborné zkušenosti postupně sbírá od roku 2009 a zákazníkům může nabídnout profesionální služby.

Základem je kvalitně vyčištěný počítač

Už jste slyšeli někdy o profylaxi? Pokud nikoliv, tak se jedná o optimalizaci běhu počítače i notebooku pomocí jeho čištění ověřenými nástroji. V rámci toho vám váš počítač v servisu otestují na viry i malware, jež v něm dokážou natropit pořádnou neplechu. Zároveň vám zásah odborníka odstraní z internetového prohlížeče různé nežádoucí doplňky. A pochopitelně nezapomene ani na vyčištění přístroje od všudypřítomného prachu.

Máte pomalý počítač nebo notebook?

Jestliže pozorujete zpomalení celého systému svého počítače, pak na vině může být jeho napadení virem nebo malwarem. Poznáte to také podle toho, že vám vyskakují okna sama od sebe, aniž byste na cokoliv klikali myší. V takovém případě je dobré mít v počítači nainstalovaný kvalitní antivirový program. Servis PC Brno je partnerem společnosti ESET a dokáže váš počítač zbavit nežádoucích návštěvníků, již vás sledují a mohou se nabourat do vašeho elektronického bankovnictví.

Abyste nepřišli o žádná svoje důležitá data, tak vám je v servisu budou zálohovat či archivovat. Ostatně sami se podívejte na https://www.fopanet.cz a seznamte se se službami, které servis poskytuje svým zákazníkům.

Jaké značky servis opravuje?

Na trhu je řada značek počítačové techniky, tudíž i servis PC Brno se specializuje na většinu známých výrobců počítačů a notebooků – Acer, Asus, Dell, Hewlett-Packard, Lenovo, Samsung a další.