půjčovna dodávek a užitkových vozů

Půjčovna dodávek Praha vám nabízí to nejlepší

Určitě se vám také někdy stalo, že jste zvažovali nákup dodávky či většího vozidla, protože jste se vrhli do podnikání, stěhovali a přestavovali bydlení, popřípadě hledali alternativu k pohodlnému cestování velkým vozidlem. Pokud by se vám investice do koupě nového čtyřkoláku finančně nevyplatila, vsaďte na půjčení užitkových vozů, které je bezpečné, cenově dostupné, a především bez zbytečného čekání.

Zánovní a servisovaná vozidla

Pražská půjčovna dodávek a užitkových vozů si zakládá na svém prověřeném vozovém parku, který pravidelně udržuje a obměňuje, aby mohli zákazníci vybírat z nejnovějších modelů a funkcí automobilů. V jejich nabídce naleznete více než sto vozů, jež jsou připraveny trávit s vámi čas nejen u nás v České republice, ale prakticky po celé Evropské Unii, a to neomezeně! Na vás je tedy zvolit typ užitkového vozidla, požadovanou značku a čekat na atraktivní nabídku s příznivými cenami. Aktuálně vám pražská půjčovna nabízí klasické malé, střední i velké dodávky, stejně tak valníky, vozidla se speciální nástavbou, nákladní auta a furgony sloužící jako chladicí a mrazicí skříně pro přepravu. V neposlední řadě v nabídce nechybí velmi žádané vícemístné minibusy, vhodné na dovolenou i do početnější rodiny. Užitkové vozy se skvěle hodí po začínající podnikatele a jejich pronájem vás vyjde cenově výhodně. Pro prvních pár měsíců je tedy lepší si takový typ auta půjčit a teprve potom se zajímat o jeho možný nákup.

Firma se stabilním portfoliem klientů

Velká společnost v Praze se specializuje především na značky Iveco Daily, Ford Transit nebo Volkswagen.  V jejich nabídce ale najdete i vaše oblíbené značky včetně luxusního příslušenství a vybavení. Specialista na dodávky a užitková vozidla sází na spolehlivost, kvalitu a profesionální přístup ke každému zákazníkovi. To je recept na úspěch, což potvrzují spokojení klienti, ať už noví či stávající, kteří se pravidelně vrací pro nová vozidla.

Sdílet článek