Autodoplňky

Přemýšlíte nad koupí autodoplňků? Například gumové koberce?

Každý automobil si zaslouží, aby byl obohacen autodoplňky. Přece jen autodoplňky ho zkrášlují, mimo jiné ho i chrání. Mnozí majitelé automobilů se snaží o to, aby jejich automobilový miláček zůstal co nejdéle v takřka perfektním stavu. Neustále ho umývají, leští, ale neuvědomují si, že pokud neinvestují do autodoplňků, ohrožují tím svého čtyřkolého člena domácnosti. Autodoplňky skutečně mohou ochránit vozidlo v mnohých situacích před škrábanci, oděrkami nebo jiným. Otázkou je, jaké konkrétní autodoplňky před škrábanci a podobným poškozením vůz chrání.

Znáte vany do kufru?

Nedílnou součástí vozidla by měly být vany do kufru. Tedy abychom byli konkrétnější – nedílnou součástí vozidla, které převáží těžký a ostrý náklad, by měly být vany do kufru. Vany do kufru totiž chrání zavazadlový prostor před poškozením zapříčiněném převáženým nákladem.

Existují dva typy van do kufru, a sice plastové vany do kufru a také gumové vany do kufru. Zatímco plastové vany do kufru se pyšní vyvýšeným okrajem, gumové vany do kufru zajišťují stabilitu převáženému nákladu. V obou případech se jedná o investici, kterou v budoucnu jistě oceníte.

Autokoberce nesmí chybět

Podlaha ve voze neustále trpí. Neustále je na ni leccos vyléváno nebo se na ni leccos rozsype. Podlahu vozu však můžete chránit tak, že do automobilu pořídíte autokoberce. Jedná se o skvělý autodoplněk, který nejen, že zkrášluje interiér vozidla, ale také chrání podlahu před poškozením. Doporučujeme investovat do gumových autokoberců, jelikož se lépe poperou s vodou. Textilní autokoberce pod tíhou vody plesniví a následně zapáchají. Na nadcházející zimní sezonu jsou tedy opravdu vhodnější gumové autokoberce, které se poperou s očekávaným sněhem.

Lišty zabrání oděrkům a škrábancům

Ani lišty by neměly na voze chybět. Lišty na nárazník dokážou ochránit vůz před škrábanci a oděrkami, řidiči je ocení zejména na veřejných parkovištích. Prahové lišty zase zabrání seškrábání laku, k čemuž dochází při vstupu či výstupu za auta.

Sdílet článek