Gumové koberce do auta

Pořiďte si nové vybavení vozu

Loketní opěrky jsou v dnešní době již zcela obvyklou výbavou vozů. Zatímco dříve byla opěrka za příplatek, dnes můžete peníze investovat do jiných vylepšení.

Lehce namontovatelné loketní opěrky

Opěrka je takřka nezbytností pro ty řidiče, kteří často jezdí dlouhé vzdálenosti. Kromě možnosti odložení lokte a zvýšení pohodlí během cesty, nabízí většina loketních opěrek také odkládací prostor na drobnosti, jako jsou klíče, peněženka, mobil, vstupní karty a jiné malé nezbytnosti. Pokud vlastníte starší model vozu, ve kterém loketní opěrka chybí, a rádi byste ji doplnili, pak si ji můžete zakoupit na stránkách firmy Vopi.cz  Jejich loketní opěrky, stejně jako autopotahy nebo autokoberce jsou vyráběny přímo na míru danému modelu vozu. Velkou výhodou je také snadná montáž, kterou zvládnete sami a nebudete proto muset vůz na několik dnů dávat do autoservisu. Jestliže si nejste jisti s výběrem, pak kontaktujte prodejce a oni vám rádi poradí. Stejně tak vám pomohou s výběrem nových autokoberců. Zejména teď s nástupem zimní sezóny je vhodné přemýšlet o jejich výměně. Látkové koberce jsou sice hezké a vylepšují image vozu, ale pokud víte, že nemáte dostatek času na jejich pravidelnou údržbu, pak raději popřemýšlejte o výměně za koberce gumové.

Výhody gumových autokoberců

Gumové koberce do auta mají obrovskou výhodu – jsou velmi nenáročné. Zatímco látkové koberce jsou náchylné k poškození, gumové koberce nevyžadují žádnou speciální péči. Vybrat si můžete buď koberce univerzální, u kterých ovšem musíte počítat s tím, že nebudou zcela přesně odpovídat modelu vašeho vozu a mohou se tedy posouvat, což vám může při řízení způsobovat problémy, nebo koberce na míru. Jak loketní opěrky, tak autokoberce jsou vyráběny z kvalitních materiálů zaručujících dlouhou životnost a odolnost proti poškození. Přesto však nezapomínejte na jejich pravidelnou údržbu.

Sdílet článek