parkovací sloupky

Parkování nikdy nebylo snazší

Parkujete s možnostmi parkování v centru města, popřípadě v těsné blízkosti vašeho bydliště či firmy je to jednoduše nemožné? Pak se nabízí několik variant řešení, jak si zajistit vždy volné místo pro svého plechového čtyřkoláka. Samozřejmě si můžete zaplatit parkovací místo a měsíčně za několik set korun mít jistotu, že i když dorazíte pozdě večer, budete mít kde zaparkovat. Tato místa jsou zpravidla opatřena speciální značkou, na níž nechybí SPZ vozidla.

Stejně tak si ale můžete soukromý pozemek před firmou či komerčním objektem vyznačit pomocí parkovacích zábran. Je to ideální řešení v případě, že chcete mít vždy několik míst k parkování třeba pro obchodní partnery a další důležité návštěvy.

Proč právě parkovací sloupek

Na první pohled nevýrazné, avšak velmi účinné jsou parkovací sloupky se speciální povrchovou úpravou do každého počasí. Dají se sklopit a většinou jsou vybaveny reflexními prvky pro dobrou viditelnost za každého počasí. Parkovací sloupek může efektivně zabránit parkování nežádoucích automobilů tam, kde potřebujete mít jednoduše dostatek místa pro jiná vozidla. Existují samozřejmě pevné sloupky i sklápěcí varianty, k nimž vždy obdržíte klíčky. Nabízí se též oblíbené modely motýlků či klasických zábran. Velmi zajímavý sortiment nabízí například na tomto webovém portálu https://www.topznak.cz/produkty/parkovaci-sloupky-zabrany, kde se specialista na dopravní značení zabývá prodejem, instalací i zapůjčením značek, zábran i dopravních zrcadel.

Dlouhá životnost je samozřejmostí

Kvalitní zábrany mají v základu žárový zinek známý pro své odolné vlastnosti a stejně tak protikorozní potěr. Na povrchu jsou modely zábran opatřeny bílým práškovým lakem s dvojí protikorozní ochrannou, což oceníte zejména na otevřeném prostranství během celého roku. Sloupky jsou trvanlivé, odolné a velice stabilní. Pokud si nevíte rady s výběrem, obraťte se na zkušené odborníky a nechejte si poradit, jaká varianta řešení je pro vás ta ideální.

Sdílet článek