Pánové, udělejte si radost novým autem

Patříte do skupiny mužů, která se věnuje ve volném čase hlavně autům? Je pro vás auto více než jen dopravní prostředek, který vás má přepravit z místa na místo? Pokud jsou odpovědi na obě otázky kladné, pak si určitě nenecháte ujít novinky ze světa aut. Auta jsou oblíbená i jako dárky a který muž by si nechtěl rozbalit dárek v podobě auta? Pojďme se podívat, která vozidla jsou na českém automobilovém trhu oblíbená.

Škoda Auto jednoznačně vede

Plánujete, že si koupíte nové auto? Nemůžete si ale z nepřeberného množství značek vybrat? V České republice je velmi oblíbenou značkou Škoda Auto. Na českém trhu si tato značka udržela tržní podíl přes 30 %. Neprodávanějším modelem letošního roku se stala u nás Škoda Octavia, jíž se prodalo celkem 17 748 kusů. Hned za ní následuje Škoda Fabia.

Z historie Škoda Auto

Škoda Auto, a.s. je největší český výrobce automobilů, který sídlí v Mladé Boleslavi. V České republice má ale ještě dva další výrobní závody, a to ve Vrchlabí a Kvasinkách. Od roku 2007 je jediným vlastníkem této značky společnost Volkswagen International Finance N.V., která sídlí v Amsterdamu.

Historie společnosti Škoda Auto, a.s. se začala psát v roce 1895, kdy se dva cyklisté Václav Laurin a Václav Klement rozhodli založit malý podnik specializující se na výrobu jízdních kol.

Druhé místo obsadila Hyundai

Druhé místo v oblíbenosti obsadila vozidla Hyundai. Nejoblíbenějším modelem u nás je Hyundai i30, který se vyrábí také v tuzemsku. Má kvalitní tlumiče a další části vozidla. Toto vozidlo je oblíbené u českých řidičů hlavně díky poměrně nízké pořizovací ceně. Nadchne také svým nenápadným, ale přitom originálním designem.

O Vánocích se spousta lidí rozhodla, že budou kupovat originální dárky. A lidé se rozhodli, že jako originální dárek si koupí nové vozidlo.

Udělejte si také radost a dejte si, pánové, pod stromeček auto, po němž již dlouho toužíte. Nemusíte však vybírat z modelů Škoda Auto či Hyundai, ale nabízí se vám i jiné značky – Renault, Ford, Kia a podobně. Ale na Škoda Auto se lehce seženou náhradní díly, pneumatiky a další prvky na automobil.

Sdílet článek