erotická inspirace

Oživte na Vánoce manželskou erotiku

Pokud zvažujete, čím svého partnera, manžela či milence překvapíte pod vánočním stromečkem, buďte chytří a připravte pro něj to nejsvůdnější překvapení – jednoduše sebe! S šikovnými pomůckami proměníte tradiční postelové hrátky ve výjimečnou událost, která opět zažehne plamen rozkoše ve vaší ložnici. Je to jednoduché, stačí jen vybrat správné nástroje.

Inspirujte se u profesionálů

Sexshop RuzovySlon.cz nabízí obrovské množství erotických hraček a pomůcek pro stimulaci a podporu vzrušení. Vyberou si dámy i pánové, a pokud nechcete jen zabalit vibrátor, popřípadě dildo, buďte při výběru důmyslnější. Erotická inspirace na vás čeká na videích, kde objevíte nové sexuální možnosti, praktiky a návody, jak si užít sex na 100 %. Na video kanále na vás čekají rovněž erotické videonávody, jak používat vybrané modely produktů a využít jejich funkce. Videa vám přesně popíšou funkce dané pomůcky, vysvětlí její možnosti využití a dodají odvahu k používání. Překvapte svůj protějšek něčím, o čem již dlouho sní, ale neměl odvahu se vám svěřit. Převlečte se třeba za přísnou paní učitelku, naplácejte na holou drzému řidiči, popřípadě si vymyslete vlastní scénář a zapojte aktuální, žhavé novinky ze sortimentu erotických pomůcek.

Růžový slon nezapomíná ani na méně odvážné

To, co někdo vnímá jako přirozenou věc, kterou spojení dvou lidí bezpochyby je, může někomu připadat velmi žinantní záležitostí, jež by měla zůstat za dveřmi ložnice. Jestliže patříte mezi konzervativní jedince, pak otestujte alespoň vibrátor, co je skvělý prostředek pro předehru, navození správné atmosféry i pomocník, jež nesmí chybět žádné ženě pro chvíle o samotě s vlastním tělem. Garantujeme vám, že výběrem kvalitních pomůcek a vychytávek pro dámy i pány předčíte všechny vánoční dárky pod stromečkem a ten nejkrásnější si rozbalíte až spolu v posteli, nebo dáte přednost jinému místu?

Sdílet článek