aaa

Muži X Ženy

Pánové stejně jako dámy milují zábavu, a proto je třeba se zaměřit zejména na témata, o kterých diskutují nejvíce a co mají nejraději. Hodně časté diskuse mezi pány pochopitelně vyvolávají ženy. Mluví se hlavně o jejich postavách a přednostech. Hodně důležité je ovšem i samotný postup, jak n takovéto ženy.

Seznámení není zrovna nejlehčí záležitostí a spousta pánů má právě s tímto docela problémy. Ženy mají rády muže rozhodné, kteří jsouc schopni dobře naslouchat a věnovat jim pozornost. Základem jsou krásné dárky pro ženy. Čím častěji jsou ženy obdarovávány, tím více si pánové jejich náklonnost získávají. Hodně důležité je také to, jakým způsobem jsou muži schopni obstarat chod domácnosti. Pokud se jedná o schopné muže, kteří bez problémů umí opravit prakticky cokoli, určitě budou mít u žen úspěch. Muži by měli ženu také umět zabavit. Určitě by měli volit společné aktivity, které se budou líbit jak jim, tak i ženám. Na mysli teď rozhodně nemáme třeba let stíhačkou anebo jiné silné adrenalinové zážitky, které rozhodně nemusí patřit do repertóáru zábavy jemné ženy.

Muži se také hodně baví o automobilech. Právě rychlé vozy jsou častým tématem rozhovorů mužů jak v restauracích, tak i při náhodných setkáních. Velmi důležité je pro ně také vybavení vozu, tunning auta a v neposlední řadě i pneumatiky, jimiž automobil disponuje. Automobilů se týká spousta různých doplňků, mezi které ředíme třeba autokoberce anebo autopotahy. Muži mezi sebou až tolik neřeší samotný vzhled, i když jsou i takoví, kteří v podstatě nemusí povídat o ničem jiném a jejich narcismus prakticky dosahuje vrcholu.

Někteří pánové do značné míry preferují různé sporty a sportovní pohybové aktivity. U většiny z nich převažují hlavně kolektivní sporty, mezi které samozřejmě řadíme dva nejrozšířenější – fotbal a hokej, Zapomenout bychom ale také neměli na tenis a další progresivně se rozvíjející sporty.

Sdílet článek