Kvalitní drátový rozhlas pro obce

Některé zprávy jsou skutečně hodně důležité a je potřeba je rozšířit co nejrychleji k většině lidí. Sociální sítě, internet, televize a rozhlas patří k nejmodernějším šiřitelům zpravodajství, ale v obcích se stále obyvatelé spoléhají i na místní rozhlas.

Kvalitní rozhlasy pro veřejnost

Především starší občané se rádi zaposlouchají hlášení obecního nebo městského rozhlasu, kde se během několika minut dozví vše důležité ohledně místa, kde bydlí. Může jít o oznámení nejrůznějších výročí, o naplánované odstávky elektřiny, vodu, o odvozy odpadu, očkování zvířat, ale také o blížícím se nebezpečí. Kvalitní rozhlasy pro města a obce drátové se navrhují a montují takovým způsobem, aby neselhaly v době, kdy jsou nejvíce potřeba. Pochopitelně se zajišťuje tak dobrá funkčnost, aby byl hlas slyšet na celém území obce. Nechte si navrhnout moderní řešení tam, kde není možnost nainstalovat bezdrátový rozhlas. K realizaci se používají 100 V drátové rozhlasy. Nejprve se provede návrh, představení produktu a poté se přejde k samotné realizaci. Využití se najde, kromě obcí a měst, ve výrobních halách, průmyslových podnicích, ve školách, v nemocnicích nebo ve sportovních areálech. 

Výborný zvuk u rozhlasů

Slyšíte obecní rozhlas mizerně, nebo dokonce vůbec? Jakmile přestane dobře fungovat, či je úplně rozbitý a jinak zastaralý, určitě se vyplatí investovat do opravy využívající moderní způsoby připojení. Rovněž si lze obstarat úplně nové zařízení. Drátový obecní rozhlas kvalitní není náročný na udržování a o šíření vynikajícího zvuku se postarají jeho tlakové reproduktory. Jedná se o velmi levnou a efektivní variantu. Rozhlasové ústředny se poskytují o výkonech od 100 W do 10 000 W (AUA 5613). Každému zájemci se konkrétně doporučí optimální výkon ústředny, správná délka kabelového vedení, počet a rozmístění tlakových reproduktorů, aby byl dosah zvuku co nejideálnější.