Kurýrní služba Praha

Kurýrní služby v Praze a okolí

Zajímáte se o nejrychlejší doručení zásilek v našem hlavním městě? Pro tento účel dobře poslouží kurýrní služby s osobitým a spolehlivým přístupem. Objednání je velice snadné a rychlé, následný rozvoz splní vaše požadavky.

Převoz zásilek ještě dnes

Rychlá dodávka může být pro někoho prioritní, proto se na https://www.rychlyprevoz.cz/ můžete rozhodnout pro některou z variant doručení. Nepůjde to však bez příplatku, pokud si vyberete super rychlé dodání do třiceti minut. Express doručení do jedné hodiny vyžaduje připlatit padesát procent obvyklé ceny. Ekonomy varianta se postará o dodání do pěti hodin, ve vzdálenosti do deseti kilometrů. Přepravuje se podle rozměrů a hmotnosti v batohu, autem, v pick-upu nebo dodávkou. Objednávat lze kdykoliv, protože se pracuje neustále, sedm dní v týdnu. Zaručuje se včasné předání všech zásilek, které jsou také pojištěné. Objednávka online přepravy bude zpracována tentýž den, když ji uskutečníte maximálně do sedmnácté hodiny. 

Výhody pro registrované

Při častějším využívání služeb se vyplatí registrace, která vám přinese několik výhod. Především půjde o slevy zakázek podle lokality. Dále si prohlédnete kdykoliv historii zásilek, ihned vyhledáte adresáta apod. Po zaregistrování se povoluje platba fakturou, jinak se jedině připouští hotovostní platby. Zdarma obdržíte měsíční report a potvrzení o doručení. Dobírky se odesílají jednou týdně, služby se fakturují jednou měsíčně. Propracovaný online systém nabízí také rozšířené možnosti objednávání. Kurýrní služba Praha nikdy neztratí přehled, jelikož funguje mobilní aplikace pro kurýry. Mapa pomocí GPS usnadňuje celý provoz firmy, protože dispečink ihned ví, kde se zrovna kurýr nalézá. Stačí se s ním spojit, aby se dál zabýval nejbližší novou zakázkou. Slevy jistě potěší, při objednávce online váš čeká snížení ceny o pět procent.

Sdílet článek