Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách Praha

Kde absolvovat kurz pro pracovníky v sociálních službách?

Hledáte již nějaký čas zaměstnání a zaujala Vás v poslední době nabídka na zaměstnání v oblasti sociálních služeb, avšak schází Vám potřebné vzdělání? Nezoufejte. Díky Vzdělávací agentuře Seduca si můžete potřebné vzdělání doplnit dříve, než byste očekávali.

Co nabízí kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách?

Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách Praha je akreditován Ministerstvem práce a sociálních věcí a svým obsahem plně odpovídá požadavkům na odbornou způsobilost k výkonu povolání pracovníka v sociálních službách dle sociálního zákona č. 108/2006 Sb. Cena kurzovného pro jednoho účastníka činí 6 800 Kč a je možné jej uhradit přes úřady práce. Vzdělávací agentura Seduca nabízí rekvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách ve třiceti městech České republiky. Mezi města, v nichž je kurz realizován, najdete například Boskovice, Brno, České Budějovice, Havlíčkův Brod, Pardubice, Žďár nad Sázavou, Svitavy a mnohá další česká i moravská města.

Obsahová náplň kurzu pro pracovníky v sociálních službách

Zájemci o rekvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách by měly při odevzdání přihlášky doložit doklad o ukončeném základním vzdělání, trestní bezúhonnosti a zdravotní způsobilosti. Důležitá je také podmínka o dovršení plnoletosti. Obsahově je kurz pro pracovníky v sociálních službách rozdělen do dvou částí. Během teoretické části si osvojíte například standardy kvality sociálních služeb, základy komunikace, úvod do psychologie, psychopatologie a somatologie. Semináře se věnují také tématice prevence týrání a zneužívání osob, kterým jsou poskytovány sociální služby, základům výuky péče o domácnost a krizové intervenci. Součástí vzdělávání pro pracovníky v sociálních službách je také praxe.

Sdílet článek