Jazyková škola Praha

Jazykové kurzy v Praze nevyjdou draze

Kdo by váhal nad investicemi do vzdělání? Vždy se vám finance vrátí v podobě znalostí, které využijete ve svém oboru. Znalost cizích jazyků patří k základům, vždyť současná doba nabízí nejen možnosti zaměstnání v zahraničních firmách, ale také cestování po celém světě.

Výuka v malých skupinkách

Pokud se rozhodnete studovat cizí jazyk ve škole, hrozí vyučování s desítkami dalších studentů. Z toho vyplývá nedostatečná možnost si vše vyzkoušet a prodiskutovat. Britannika vsadila na skupinky do maximálně deseti žáků. Pokroky se dostavují dříve, čímž se zvyšuje i zájem o pokračování v dalších semestrech. Jazyková škola Praha vám vyjde také vstříc se zapůjčením učebnic za malý poplatek. Tento způsob určitě potěší všechny zájemce, kteří si nechtějí kupovat učební materiál za plnou cenu. Doplňkovou přípravu získáte zdarma ke stažení po registraci. Kdykoliv nahlédnete do přehledu lekcí a do slovní zásoby s nimi spojenými. Zameškaná hodina kvůli nemoci? Onemocnění není nikdy příjemné a vynechání zaplaceného kurzu může dost mrzet. Jistě vás potěší nahrazení lekce v jiném termínu, kde mají volnou kapacitu. Stačí vše ohlásit předem a vše se zajistí k vaší spokojenosti.

Správná motivace nikdy neuškodí

Lektoři vás dovedou správně namotivovat. Naučí vás nejen mluvit, číst a psát, ale také se dozvíte zajímavé informace o cizojazyčných zemích. Kromě učebnic se využívají audio a video nahrávky. Například poznáte rozdíly mezi britskou a americkou angličtinou. V každém případě nepůjde o žádnou nudu. Jazyková škola Praha 2 pro vás také připravila zahraniční studijní pobyty. Zdokonalovat se lze na Maltě, ve Velké Británii, ve Španělsku a Itálii. Vybrat si lze z deseti světových jazyků. Zaměření si zvolíte všeobecné, konverzační, obchodní nebo jinak specializované. Nechybí ani nabídka víkendových kurzů.

Sdílet článek