Jakou činnost zvolit pro teambuilding?

Adrenalinové sporty slouží ke stmelování kolektivu

Teambuilding slouží ke stmelování kolektivu. Velice oblíbené jsou adrenalinové sporty. Vyzkoušejte také tandemové seskoky. Tandemové seskoky si můžete i natočit. Videonahrávku natočí vyškolený pilot, který má na helmě kameru.

Lze tandemový seskok natáčet nebo fotit?

Vlastní silou můžete točit nebo fotit pouze ze země. Pokud chcete mít zachycený i let v letadle, volný pád nebo let s padákem, tak k tomu musíte využít služeb parašutisty. Každá společnost provozující tandemový seskok padákem nabízí tandemový seskok s filmováním.

Pro koho není tandemový seskok vhodný?

Pro tandemový seskok nepotřebujete lékařkou prohlídku ani odbornou průpravu. Na tandemové seskoky jdou však všichni účastníci sami za sebe a hlavně na svou zodpovědnost. Proto se tandemové seskoky nedoporučují epileptikům, diabetikům nebo kardiakům. Můžete také přihlásit své zaměstnance na jazykové kurzy Ostrava, které určitě potěší.

Kvalitní společnost vás i pojistí proti úrazu

Pro tandemový seskok padákem si vybírejte jen ověřenou společnost se zkušenostmi. Společnost provozující tandemové skákání musí mít dobré reference. Solidní společnost vás také před seskokem automaticky pojistí bez zvýšení rozpočtu. Pojištění jste proti úrazu i na poškození věcí třetích osob, pakliže se něco takového stane.