Praha tetování

Jaké motivy tetování jsou právě in?

Tetování patří mezi stále oblíbenější permanentní způsoby zdobení těla. Symbolika tetování je známá z dávné historie a moderní tatéři a umělci její význam ještě posunuli. Lidé objevují stále nová místa na svém těle, kde mohou tetování aplikovat, a není tak ničím podivným, že často potkáte člověka potetovaného doslova od hlavy až po paty.

Pro drtivou většinu lidí má tetování nějaký určitý význam a je jejich privátní záležitostí. Pokud tedy zvažujete nějaký motiv, poradíme vám, s čím rozhodně nešlápnete vedle. Kromě tradičních květin, hesel a slovních spojení jsou to třeba významná data a události ve vašem životě. A zůstávat rozhodně nemusíte pouze u jednobarevné varianty tetování, velmi in působí barevné kombinace a motivy táhnoucí se po více částech těla.

Vzpomínky na dětství

Na popularitě získávají tetování spojená s osobním přesvědčením, vyznáním a symbolikou. Často si lidé na těle nechávají zvěčnit své vzpomínky, oblíbené motivy i své domácí mazlíčky či jména dětí. Čemu se raději vyhnout? Třeba chvilkové záležitosti v podobě letní lásky, názvů filmů či myšlenkám a mottům, které sice někdo řekl, ale vám jsou prakticky cizí. Určitě zapomeňte na tetování určitého typu jen proto, že „to má někdo slavný“. Pro každého, kdo se rozhodne své tělo ozdobit kérkou, by skutečně mělo jít o originální tetování, jež si nebudete chtít po pár letech odstranit. Vsaďte na tetování Praha, kde tetují zkušení tatéři za nejvyšších hygienických standardů. Poradí vám, kam se vybraný motiv či obrázek hodí a kde naopak kůže povolí a nebude po nějaké době vypadat dobře.

Zajímejte se o zkušenosti

Praha tetování patří mezi vyhledávaná studia, kde máte garanci precizní práce do posledního detailu. Vybírat lze nejen z předloh, jež se dají eventuálně upravit, ale stejně tak si můžete přinést vlastní obrázek nebo tatérovi vysvětlit svou představu o podobě tetování. Zapomeňte na pochybné tetovací studia ve sklepech bez profesionálního zařízení a nástrojů prémiové kvality. Pražský tetovací salón vás překvapí svým příjemným zázemím, přátelským přístupem i profesionálně odvedenou prací a v neposlední řadě též příznivými cenami.

Sdílet článek