Erotické pomůcky

Intimní hrátky pro nevšední zážitky

Láska, intimita, spojení – to vše je lidem hodně blízké, ale nikdo netvrdí, že si milostné zážitky nelze ještě něčím vylepšit. Vždyť dnes existuje spousta hraček pro dospělé, které se stávají velice příjemnými společníky.

Překvapivé předehry pro páry

Nejde o žádnou vědu, s drážděním pohlavních orgánů přichází i vzrušení. Záleží na schopnosti partnerů, jak intenzivní bude. A nejen na nich, protože na erotické pomůcky Sexio.cz zjistíte, že vylepšení prožitků je zcela snadné, když si vyberete tu správnou věcičku na hraní. Možná si říkáte, že vás už nic nepřekvapí, jenže stačí vybrat to správné koření, abyste prožili zcela jiné chutě. Venušiny kuličky jsou příkladem, že i radost je zdravotně prospěšná. Ženám budou posilovat pánevní dno, jenže ony na to jen tak nezapomenou. Externí vibrátory dovedou provibrovat vaše citlivé erotogenní partie. Vyplatí se speciální stimulátory klitorisu zhotovené z kvalitního silikonu, který je příjemný i na samotný dotek.

Dlouhá historie vibrátorů

K nejznámějším pomůckám rozhodně patří vibrátory, které už mají za sebou skutečně dlouhou historii. Pochopitelně vypadaly úplně jinak než dnes, jen využití bylo stejné. Dnes už se nikdo nemusí stydět za to, co nakupuje, protože internetové obchody zajistí naprostou diskrétnost. Existuje mnoho druhů, které se od sebe odlišují tvarem, velikostí, materiálem a barvou. Z materiálů jsou preferované silikonové vibrátory,  v oblibě zůstávají i plastové, gelové a kovové. Využívá se spousta jejich funkcí, kam náleží vodotěsnost, realistický vzhled, schopnost masírovat vaginu, klitoris i bod G. Seženete je v mini délkách, aby se vešly snadno do kabelky, ale naopak také v maxi provedení. Přejete si něco originálního? Co říkáte na zlatý kousek s leopardím vzorem, který je sice malý, ovšem dost divoký? V cestovním pouzdru ho převezete kamkoliv.

Sdílet článek