EMOS přináší do domovů videozvonky i olověné akumulátory

EMOS je značka podepisující se pod výrobky drobného domácího elektra. Působí na tuzemském trhu více než třicet let, přičemž v nabídce najdete vše od baterií přes světelné zdroje až po moderní zvonky. 

Vzhledem k tomu, že má společnost výrobní závody v pěti zemích světa, musí tomu odpovídat i optimální počet zaměstnanců. V současné době pro společnost EMOS pracuje více než 450 lidí. 

Akumulátor 12 V

Potřebujete náhradní 12V akumulátor pro záložní zdroj UPS nebo do zahradní sekačky? Značka EMOS naplní vaše očekávání, protože má ve svém produktovém portfoliu bezúdržbový akumulátor olověný v provedení AGM. Používá se tedy v jakékoliv poloze, aniž by došlo k nějakému poškození a znehodnocení. 

Videozvonek

Další kategorii v sortimentu společnosti EMOS tvoří videozvonky. Prostřednictvím mobilní aplikace otevřete dveře odkudkoliv a uvidíte, kdo se nachází u vstupních dveří. Videozvonky jsou známé i jako kamery s domovním zvonkem a v porovnání s tradičními bezpečnostními kamerami jsou poměrně novým produktem. Dostávají se do povědomí široké veřejnosti více a více.

Jak už samotný název napovídá, videozvonek má zabudovanou kameru a pomáhá chránit domov před krádežemi i vloupáním. Bývá napájen buď bateriemi, tedy bezdrátově, nebo je připojen pevně ke stávajícímu zvonku. 

Videozvonky fungují stejně jako bezpečnostní kamery, takže snímají video, a to jak ve dne, tak i v noci díky infračerveným LED senzorům či reflektoru, a taktéž přenáší zvuk skrz reproduktor a mikrofon. Záznam se ukládá buď lokálně na vestavěnou kartu micro-SD, nebo vzdáleně na cloudový server. Když se ke zvonku přiblíží návštěvník, zařízení rozpozná pohyb a upozorní vás na to mobilní aplikaci, obvykle prostřednictvím připojení Wi-Fi.