E-kouření podle preferencí vůní

Jestli jste nabyli dojmu, že klasické cigarety jsou na ústupu a stále častěji vidíte kuřáky s elektronickou variantou cigarety, máte pravdu. Opravdu je tomu tak, protože cena cigaret neustále roste a pro mnoho kuřáků je při spotřebě i krabičky denně cena neúnosná. Proto se nabízí zdravější varianta, po které vám nebudou žloutnout ruce, smrdět oblečení anebo zapáchat z úst.

Elektronická cigareta s vůní ovoce i tabáku

E-cigaret na trhu najdete obrovskou škálu, z níž je často složité si vybrat ideální model. Jenže co když vás nebaví pořád cigaretu nabíjet, popřípadě hlídat, zda v ní máte dostatek náplně? Pak existuje další varianta – jednorázové cigarety se zajímavými příchutěmi a jako bonus navíc za velmi příjemnou cenu. HQD cigarety vám učarují svým promyšleným designem i silným kouřem a výtečnou chutí. Záleží pouze na vás, zda si vyberete příchuť svého oblíbeného ovoce, nebo dáte přednost tradiční vůni tabáku. Nabízí se též různý mix příchutí s ledovými podtóny či exotickým nádechem.

Jednorázové značkové cigarety vynikají svým designem, vlezou se do každé kapsy a nedisponují žádnými zbytečnými tlačítky. Stačí potáhnout a cigareta se automaticky zapne a funguje. Cigarety HQD mají nadstandardní výdrž, například modelová řada HQD Super pro nabízí až 600 potahů! To, že cigareta už dochází, poznáte velmi jednoduše. Ve spodní části cigarety se nachází dioda, která při končící se funkčnosti začne blikat a upozorní vás, že je čas sáhnout po nové.

Výhodou je cena

Atraktivní cenu vám slibuje HQD velkoobchod. Tyto elektronické cigarety se pyšní výbornou cenou, skvělou výdrží i intenzivní chutí. Proto jsou tolik oblíbené a hodí se pro odvykající se kuřáky i milovníky silných vůní. Pokud kupujete kvalitní zboží, je samozřejmostí i certifikát o zdravotní nezávadnosti produktů, proto se nespokojte s kompromisem a chtějte to nejlepší pro své zdravější já.