E-cigareta pomáhá při odvykání

Kouření je pro zdraví člověka škodlivé, protože se do těla dostávají karcinogenní látky a dehet. Tělo je však závislé pouze na nikotinu, a tak se vědci rozhodli vynalézt přístroj, který uspokojí tělo dostatečnou dávkou nikotinu, ale přitom nebude zatěžovat plíce. To se jim povedlo a na trh se dostala e-cigareta, která není tak škodlivá pro samotného kuřáka, ani pro jeho okolí. E-cigareta je založena na zcela jiném principu fungování, než tabáková cigareta. Do těla se dostane pouze pára s nikotinem, neobsahuje dehet, ani rakovinotvorné látky. E-cigareta také šetří peníze, a tak si ji kuřáci volí nejen kvůli tomu, že šetří zdraví, ale šetří i peněženky. Investice se rozhodně vyplatí.

Tekutá náplň e liquid

Do elektronické cigarety se dávají tekuté náplně zvané e liquid. Tyto náplně obsahují nikotin a navíc si můžete e liquid vybírat na základě intenzity nikotinu. Jsou připraveny náplně pro silné i slabé kuřáky. Navíc si můžete e liquid zvolit buď zcela bez příchutě, nebo s příchutí. Pro milovníky ovocných vůní je k dispozici jahodová či tropická příchuť. Pro náročnější pak je k dispozici tabákový e liquid. Tato tekutá náplň se při kouření přemění na plynnou směs, která obsahuje nikotin. Páru kuřák vdechuje a vydechuje, jak je tomu u normální cigarety. Rozdíl je však v tom, že pára neškodí okolí, nemá ani žádný zápach, ba naopak.

Elektronická cigareta diskuze

Pokud se chcete dozvědět více, pomůže vám elektronická cigareta diskuze, kde se dělí kuřáci o své zkušenosti. Můžete se také přidat do elektronická cigareta diskuze a podělit se o své zážitky, které budou určitě bohaté. Zaručujeme vám, že si už tabákové cigarety nekoupíte. Jakmile si zvyknete na elektronickou cigaretu, stanou se tabákové cigarety pro vás minulostí.