samoobslužné automyčky

Do nového kalendářního roku s kvalitními automyčkami BKF CarWash

Porozhlížíte se po nových možnostech rozšíření služeb ve Vašem pneuservise? Více spokojených klientů získáte, jestliže nabídnete kvalitní mytí aut. Jistě to znáte velmi dobře ze svých zkušeností, kdy přijedete do pneuservisu za cílem vyměnit pneumatiky nebo opravou, a rádi byste odjeli nejen s opraveným vozidlem, ale také s naleštěnou karosérií a čistým interiérem.

Proč právě automyčky BKF CarWash?

Samoobslužné bezkontaktní automyčky jsou oblíbené nejen u klientů, ale velké oblibě se těší také u svých majitelů. Není divu, automyčky od společnosti BKF CarWash jsou totiž považovány za potenciální podnikatelský úspěch. Velký předpoklad k úspěchu je položen na skutečnosti, že k obsluze automyčky není třeba stálého zaměstnance. Klienti zvládnou očistu automobilu hravě sami, aniž by k tomu potřebovali něčí pomoc. Řidič si tak bezstarostně a bez jakéhokoliv časového omezení může sám umývat vlastní automobil a majitel zařízení se může věnovat svému podnikání. Automyčky od společnosti BKF CarWash je stoprocentně spolehlivé a uspokojí požadavky také těch nejnáročnějších klientů. Investice do automyček společnosti BKF CarWash jsou sázkou na jistotu.

Samoobslužné automyčky BKF Mono

Společnost BKF CarWash nabízí ke koupi hned několik typů automyček. Na výběr tak na jednom místě dostanete mezi bezkontaktními a portálovými automyčkami. Velkým hitem jsou rovněž samoobslužné automyčky BKF Mono, v jejich případě jde o malé, kompaktní a snadno obsluhovatelné zařízení, které slouží k přípravě nových vozů pro klienty. Obstarávají mytí vozů po opravě, posloužit však mohou také k běžnému mytí vozidel. Mytí probíhá při použití vysokého tlaku vody, teploty, prášku, polymeru, lesku a sušicí látky. Kontejnerové myčky jsou naopak doporučovány v lokalitách, kde dochází pravidelně k vysoké a střední intenzitě provozu. Modulární myčky jsou skvělou alternativou kontejnerových myček hodících se do míst se střední a nízkou intenzitou mytí.

Sdílet článek