Diskrétní likvidace dat

Skartace dokumentů

V posledních letech se osobní data, firemní a interní informace stávají velice horkým zbožím. Chránit si své osobní údaje už jsme si zvykli, ovšem k těm cizím nebo firemním, které můžou mít nedoceněnou hodnotu, jsme stále ještě dost laxní. Přitom právě nedůsledná skartace dokumentů a materiálů v podniku nás může stát pracovní místo nebo dost peněz.

Na myšlenku, jak správně naložit s již nepotřebnými, ale citlivými daty, mě přivedl až jeden vyslechnutý cizí rozhovor. Napadlo by vás, že existují lidé, kteří jsou ochotni vaše špatně skartované dokumenty vytáhnout i z popelnice? Nebo dát pár stovek někomu, aby to vytáhli za něj? Ano, tak žádaná mohou být firemní data. Co v nich dotyčný najde a použije proti vám, je otázka, skutečně na ni chcete znát odpověď? Anebo to radši nikdy nezjistíte a budete žít s klidem na duši a data skartujete?

Skartujte ekologicky!

Nastříhat papír a vyhodit ho do toho správného kontejneru modré barvy dnes již dovede kdekdo. Buďme za to rádi, protože i toto pomáhá. Jenže soukromá data a informace se vpisují i do digitálních nosičů. Právě tyto nosiče, jako jsou CD, DVD, ZIP, VHS a diskety, můžou být velice rizikové. Http://ekoskart.eu/ důkladně zlikviduje s ohledem na vás i životní prostředí všechny vaše materiály v jakékoli podobě. Nebojí se ničeho, k nepoznání změní platební karty, občanské průkazy i pasy. To vše proběhne pod vaším dohledem. Po vykonání všech potřebných akcí vám zbydou prázdné šanony a protokol o ekologické likvidaci.

Neproklouzne ani myška

Říká se důvěřuj, ale prověřuje. Máte obavy, že vaše dokumenty se dostanou do špatných rukou ještě před skartací? Skartace dokumentů od http://ekoskart.eu probíhá pod přísným dozorem si můžete si ji vždy sami ověřit. Ekoskart poskytne do vaší firmy kontejner, který si sami naplníte a pro přepravu uzamknete. Odemkne ho až pověřená osoba v nepřetržitě střeženém objektu, kde dojde i k následné likvidaci.

Skartace dokumentů Praha vám zajistí prázdný stůl, ale i klidný spánek.