boxerky Calvin Klein

Co se líbí ženám aneb Jak udělat dojem na novou známost?

Konečně jste ji ukecal, aby vám dala šanci. Gratulujeme! Ale neusínejte na vavřínech, protože prvotní poblouznění vyprchá rychleji, než se pořádně nabažíte postelových radovánek. A pokud to s novou partnerkou myslíte vážně, musíte jí dokázat, že za to stojíte. Nechcete-li, aby váš současný vztah dopadl jako ty předchozí, držte se následujících tipů.

Být hodný neznamená hloupý

Ženy mají rády laskavé a velkorysé muže. Naopak je odrazují hlupáci, kteří každému skočí na lep. Hranice mezi dobrotou a hloupostí je bohužel velmi tenká a není těžké ji překročit. Snažte se proto používat hlavu a nedělejte nic, co je proti vašemu přesvědčení, jen abyste se zavděčil.

Dejte jí pocit nejistoty

Spousta vztahů končí v momentě, kdy si partneři začnou připadat jako sourozenci. Ženy podvědomě vyžadují určitou dávku nejistoty a vzrušení, tak proč jim ji nedopřát? Ale pozor – mírná nejistota rozhodně neznamená, že se na vás nebude moct spolehnout a bude mít důvod vás podezírat, kdykoliv vám zapípá mobil. Rozhodně by neměla mít pocit, že jste si nové boxerky Calvin Klein pořídili kvůli jiné ženě.

Pečujte o svůj vhled

Nemusíte si hrát na metrosexuála – ale na druhou stranu není od věci, když si čas od času obměníte šatník a zajdete k holiči. Dobrý dojem jistě zanechají i nové trenky Tommy Hilfiger namísto těch sepraných, které nosíte již od své střední školy.

trenky Tommy Hilfiger

Buďte spolu a dopřávejte si volnost

Vztahy krachují z různých důvodů. Mimo jiné proto, že spolu partneři netráví dost času a nesdílí koníčky. Ale také kvůli „ponorce“ – když jsou spolu non-stop a nedopřejí si ani chvilku čistě pro sebe. Snažte se tedy o dokonalou rovnováhu – zajímejte se o její koníčky, podělte se s ní o ty své, a přitom si vždy vyšetřete trochu volna, kdy si od sebe odpočinete.

Sdílet článek