Co jsou to poruchy erekce?

Poruchy erekce představují dlouhodobou neschopnost dosáhnout, respektive udržet erekci dostatečnou dobu pro uspokojení sexuální aktivity. Mnoho mužů, zejména ve vyšším věku, trápí poruchy erekce. Důvodů, proč nemohou dostáhnout erekce, je více. Je ale pozitivní vědět, že 95 % těchto případů je léčitelných. Prvním krokem, jak vyzrát nad poruchami erekce, je zjištění příčin a možnost léčby. Pokud nastanou poruchy erekce, pak mnoho párů obtížně o těchto problémech mluví. Čím déle budete ale odkládat své problémy, těžce se vám o nich bude mluvit. Jakmile přiznáte situaci a rozhodnete se vyhledat pomoc, je to snadnější pro obě strany.

Co způsobí problém s erekcí?

Hlavními příčinami, které způsobí problém s erekcí, je stres a úzkost. V malém množství je stres prospěšný, například k motivaci k dosažení určitého cíle. Je-li ale stres v dlouhodobém časovém horizontu, tělu určitě neprospívá. Problém s erekcí má dále za následek nezdravý životní styl či cukrovka. Cukrovka totiž poškozuje nervy a topořivou tkáň, dokonce i malé cévy v penisu. Také rakovina prostota či dolní části tlustého střeva neumožňuje prožívat kvalitní sexuální život. Různá nervová onemocnění či vysoký krevní tlak neprospívají jak fyzické, tak i psychické zdatnosti, a tak může opět vzniknout problém s erekcí.

Porucha erekce je spojena také se špatnou životosprávou. Jestliže kouříte, i když se jedná o e-cigarety, nebo jíte tučná, mastná a nezdravá jídla, může se to projevit na vašem sexuálním životě.

Co funguje jako podpora erekce?

Jako podpora erekce je dnes k dostání mnoho přípravků. V lékárně jsou k zakoupení doplňky stravy, které umožní zkvalitnit váš sexuální život. Velké oblíbenosti se těší Erectan, účinná podpora erekce. Jedná se o doplněk stravy, u něhož nejsou známy žádné vedlejší účinky. Je to dlouhodobá podpora erekce, přičemž změny pocítíte již po několika týdnech užívání. K dostání jsou také tablety, které můžete užívat pár hodin před sexuálním stykem. Udělejte něco pro kvalitní sexuální život.

Sdílet článek