prodej aut roste

Ceny zánovních vozů padají. Vyberete si?

Červencové statistiky ukazují, že české domácnosti si vedou po ekonomické stránce stále lépe a ve velkém se pouštějí do obnovy a rozšíření svého vozového parku. Těžit z toho můžete i vy, protože trh s ojetými vozy na tento trend reaguje způsobem, který vás překvapí.

O 10 procent více nákupů

Největší autobazar v ČR – AAA auto publikuje pravidelně tiskové zprávy, kde se dozvíte zajímavosti, které využijete při výběru nového vozu. V srpnové tiskové zprávě zjistíte, že oproti roku 2015 se zvýšil prodej ojetých vozů o 10 %. Napomohlo k tomu nejen ekonomické oživení, ale i vrchol motoristické sezóny a obnova vozového parku firem i domácností.

A ceny mazlíčků padají

Místo toho, aby při zvýšené poptávce AAA auto ceny vozů navýšila – tak, jak nás to učili na hodině ekonomie, zareagovala firma přesně opačně. Zlevnila ceny nejžádanějších vozů v průměru o 6,5 tisíce, a to je pro vás vhodná příležitost, zajít se podívat na některý z 8 132 vozů.

Pokud si vůz vyberete, můžete dát ihned svůj ojetější vůz na protiúčet. V tomto případě vás potěší, že výkupní ceny se u vybraných vozů naopak zvýšili.

Například: Škoda Fabia II combi 2008 1,2i, 124 tis. km, původní výkupní cena 100 tis. Kč v lednu, nyní výkupní cena až za 120 tisíc Kč.

Máte-li tedy na protiúčet jeden z TOP desítky nejčastěji inzerovaných vozů v ČR, můžete se těšit na slušnou výkupní cenu. V autobazaru ovšem získáte dobrou cenu i bez vozu na protiúčet, a to díky výhodnému financování vozů, které vám v AAA auto zprostředkují.

Pořídíte i velmi slušné Porsche

Do autobazaru nemusíte jít jen pro běžný ojetý vůz. Díky tomu, že firmy začaly s obnovou vozových parků, můžete za slušnou cenu pořídit i nadupanou káru, která je často v mnohem lepším stavu, než ojeté auto koupené přímo od majitele.

Přesvědčte se sami, a podívejte se například na dostupné ojetiny značky Porsche.

Sdílet článek