3D tisk

Budoucnost tisku v 3D podobě

Od prvního zkušebního tisku ušla tato vymoženost moderní doby obrovský kus cesty. Postupně se zmenšily samotné tiskárny, ale též se výrazně zlepšila kvalita tisku. Nově na trhu najdete tiskárny s funkcí 3D, které naprosto posouvají hranice tisku a představují něco doposud neobjeveného. Pomocí 3D technologie je dnes dostupný tisk prakticky čehokoliv, co vás napadne. Na zakázku lze zhotovit tisk jakéhokoliv předmětu, jenž bude sloužit pro vzdělávací účely, váš obchod nebo soukromé využití.

Sortiment průmyslových tiskáren

Všechny 3D tiskárny mají své specifikace. Na trhu jsou k dostání 3D mašiny umožňující dosáhnutí finálního produktu za minimální čas, přičemž není nijak ovlivněna pevnost a přesnost tisku.  Takový model je využíván například pro vstřikování plastů. Pokud hledáte spíše menší alternativu, vsaďte na stolní 3D tiskárnu s jednoduchou obsluhou. Originální tisk včetně barevného spektra doplňuje možnost též velkoformátových tisků. Pro koncové produkty a malosériovou výrobu se hodí 3D tisk za pomoci profesionální tiskárny. Řada těchto strojů dokáže finálně vyrobit tvarově velmi složitý sortiment, aniž by to jakkoliv ovlivnilo kvalitu.

V nabídce ale najdete také průmyslové tiskárny slibující práci s různými materiály včetně čiré varianty a kromě hladkých povrchů si dokáží poradit i s pohyblivými součástmi či tenkými stěnami. Samozřejmě nechybí ani cenově dostupná 3D tiskárna pracující s práškovým kompozitem. Pokud ale nevíte, pro který model se rozhodnout, nechte si poradit odborníky, kteří vám představí technické vlastnosti a doporučí ideální model.

Komplexní služby v oblasti 3D technologie

Kromě žádaného tisku v 3D můžete otestovat i skenování a modelování se stejným výsledkem. Každá služba má své přednosti, s nimiž si hravě poradí odborníci. Ti pro vás zajistí modelování, skenování i tisk a v neposlední řadě doporučí materiál. Pouze u znalců máte zajištěn perfektní výsledek a v momentě, kdy zatoužíte po vlastní chytré tiskárně, pomohou s otázkou financování.

Sdílet článek