bio nádobí

Bio nádobí na vaší oslavě

Lidé milují oslavy, proto se pořád něco děje. Nikde to není úplně ono, když se nepodávají dobroty k zakousnutí a nějaké to pití. Také chystáte posezení pro přátele, firemní akci nebo jiný druh večírku? Jestliže si nepotrpíte na luxusní prostředí, určitě oceníte jednorázové nádobí.

Žádné rozbité talíře

Určitě půjde o skvělou představu, že všechno naservírujete na talíře, misky a do skleniček, které nemusíte nijak umývat, ale rovnou je vyhodíte do odpadků. Dnešní doba si však žádá vřelejší chování k životnímu prostředí, proto v tomto případě preferujte bio nádobí, které náleží mezi biologicky odbouratelné materiály. Konkrétně se jedná o nádobí a kelímky z bio plastu, cukrové třtiny nebo ze dřeva. Vyberete si z různých velikostí a provedení, stačí si uvědomit, co se bude podávat k jídlu a pití, aby se vám tam vše bez problémů vešlo. Někdy se u kelímků vyplatí i víčko, aby se při přenášení nic nevylilo.

Bio nádobí jako nezávadný materiál

Jistě vás potěší, že nádobí z cukrové třtiny vzniká z dost tvrdých vláken, které jsou vlastně zbytky vzniklé při extrakci cukru ze třtiny. Běžně docházelo k likvidování tohoto materiálu, ale dnes patří mezi cenné biomasy. Zbývající část jednoho stonku cukrové třtiny stačí k výrobě desítek talířů. Navíc touto cestou vznikají nádoby stabilní, lehké, voděodolné a vhodné pro vkládání do mikrovlnky. Použití je možné i pro děti, jelikož se jedná o naprosto nezávadné materiály. Jakmile skončíte s jídlem, lze následně vše kompostovat.

Stejně tak vás nadchnou i bio příbory – Jarico.cz, od firmy, kde si váží svých zákazníků a profesionálně přistupují k jejich požadavkům. Skladové zásoby jsou vždy takřka stoprocentní, což je výhodou, když něco sháníte skutečně narychlo. Nože, vidličky, lžíce na míchání, napichování a krájení lze nakupovat v balení po sto kusech za výhodné ceny.

Sdílet článek