AAA Auto – nejlepší autobazar v České republice

Vybrat si dnes spolehlivý a férový autobazar je velmi těžké. Ale společnost SANEP provedla průzkum, který autobazar je nejdůvěryhodnější a který nabízí nejkvalitnější služby na trhu, a na plné čáře zvítězil autobazar AAA Auto. Založil ho v roce 1992 Tony Denny a zakladatel ho také dovedl na výsluní. Co tento autobazar svým klientům nabízí a proč si získal důvěru mnoha lidí? Na to se v dnešním článku podíváme.

Výhody autobazaru AAA Auto

Ojetý vůz se dá dnes sehnat poměrně rychle, nabídka trhu je široká, ale ne ve všech autobazarech dostanete kvalitu a spolehlivost. Proto vsaďte na autobazar, který má za sebou bohatou historii a může nabídnout to, co konkurenceschopné autobazary ne.

Jako jeden z mála, autobazar AAA Auto nabízí možnost výměnu zakoupeného vozidla do sedmi dnů bez udání důvodů. Navíc se můžete těšit na slevu až 50 000 Kč a až 15 % slevu na servis. Dokonce můžete využít doprovodných služeb, například pojištění mechanických a elektronických závad, nebo finančních služeb.

Tisíce vozidel v nabídce

V nabídce autobazaru najdete až 6 000 vozidel ihned skladem. Můžete se těšit na kvalitní vozy v super stavu, protože jiné vozidla ani autobazar nevykupuje. Kupte si vozidlo ještě před vypuknutím zimy, můžete se tak těšit na bezpečnou jízdu ve sněhu i na ledové silnici. K tomu zakoupíte kvalitní zimní pneumatiky a jezdit se vám bude jedna radost.

Autobazar AAA Auto zaměstnává pouze spolehlivé a poctivé zaměstnance, kteří vás rádi přivítají a poskytnou vám informace, jaké potřebujete vědět.

Dokonce bylo tento měsíc otevřenou kontaktní centrum péče o zákazníky. Reklamace a řešení dalších problémů tak bude mnohem jednodušší. AAA Auto se snaží zvýšit kvalitu svých služeb a úspěšně se mu to daří.